JA SOM 854 INSCRITS

LLISTA PROVISIONAL D'INSCRITS

ID Nom Cognoms Empresa Càrrec
18215 Elisabeth Abad CONVERGÈNCIA DEMOCRÀTICA CATALUNYA Senadora al Senat Espanya
17151 Josep Abril Catala DAT informàtic
17923 Markos Acevedo Martinez Reepack Geremte Comercial
17409 Lluis Acosta Basagañas UAB Estudiant
17696 Abel Joel Agelet Nonell AJUNTAMENT DE TERRASSA DIRECTOR DE TECNOLOGIA I SISTEMES D'INFORMACIÓ
17877 Ceferino Agüeros Fuente Masscomm CSO
17420 Santi Aguilera CTTI àrea solucions TIC
17882 Santiago Aguilera Arranz Setting Consultoria Director
17046 Mercedes Aguiló Conejero VODAFONE Account Manager
17383 Josep Agusti Lopez De Lerma Sismyca Dtor.
17403 Ginés Alarcón Martínez Nae Comunicacions, S.L President
17812 Miriam Albarran Carrillo Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
16975 Juna Albert Inno+ Fundadora
17789 Xavier Albert Beca LOGIC DATA CONSULTING, S.L. DIRECTOR
17102 Joan Francesc Alcaraz Perez Institut Eugeni d'Ors - l'Hospitalet de Llobregat Director
17312 Ernest Alemany CELLNEX COMERCIAL CATALUÑA
18179 Pere Alemany Miralpeix AGGAROS Conseller Delegat
17028 Mario Alguacil Sanz Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat Director de l'Àrea de Govern Obert i Serveis Generals
16907 Lara Alonso Gutiérrez Feceminte Directora
17800 Ignasi Alonso Sole ORANGE RESPONSABLEBUILD
18009 Guillem Alsina Gonzàlez YCOM.cat Director
17917 Juan Altes Machin T-SYSTEMS Client Account Executive
17614 Joaquim Alvarez T-Systems Digital Government
16866 Ferran Amago Martínez COETTC Degà
17366 Jordi Amat CTTI àrea aprovsionament
16984 Lluís Anaya Departament de Governació, Administracions Públiques i Habitatge. Generalitat de Catalunya Director de l'Area TIC
17999 Antonio Andreo TMB Dir. Innovació i Arquitectures
17778 Daniel Andreu Martinez UAB Estudiant
17987 Jesús Damian Anguix Solé COETTC Responsable de l’Oficina Tècnica
18173 Joan Angulo Arrese CTTI Director Gerent
17557 Marcel Antràs ORANGE DIRECTOR SERVICIOS DE PROVISIÓN GGCC
18004 Mariano Aparicio Bueno Reintel Director
17752 Josep Aracil Xarrie Eurosenior President
16990 Leo Aranda Campos NAE Consultor Experto
17779 Alejandro Aranda Fuentes UAB Estudiante
17316 Jordi Arandes CELLNEX DIRECTOR OPERACIONES
17612 Lluis Arbat Bou T-SYSTEMS CLIENT ACCOUNT EXECUTIVE GENERALITAT DE CATALUNYA
17414 Aintzane Arbide Mendizabal SECARTYS DIRECTORA GENERAL
18182 Joan Arènyes monica.gunther@ondacero.es Fundador
17560 Oscar Arisó Sinués Lanmedia Comunicaciones Gestor comercial
17570 Nicolás Aristimuño Padrón Universitat Autonoma de Barcelona Estudiante
17976 Alex Armas Naula Universidad Autonoma de Barcelona Estudiante
17426 Jordi Armengol Florensa Ara Tecnologia SL Soci administrador
17745 Miguel E. Arredonda Palacio-valdés SEGURNOMÍA CEO
18076 Valenti Arroyo CTTI - GENERALITAT DE CATALUNYA ÀREA DE CONTRACTACIONS
17675 Roger Artigues Epson Ibérica SAU Sales Manager
18160 Gonzalo Asensio EURECAT Director Unitat Tecnològica de Seguretat TI
17699 Antonio M. Asensio Torres IESE Executive Education
17799 Vicente Atienza Rodríguez Cambra de Comerç de Barcelona Responsable de Projectes TIC
17824 Mariona Autran Casal Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
18068 Joan Ayerbe CESICAT Gestor de Seguretat de la Informació
17790 Esteve Aymerich EAIB Director
17462 Jordi Ayza Graells Fundció Tecnocampus professor
17067 Teresa Badia Empiric CEO
16943 Lluís Badía AEROCLUB BARCELONA SABADELL Head of Training
17828 Albert Baiges Abardia MyCloud Solutions Channel Manager
17425 Jordi Bal Ruiz Vodafone Enginyer Clients
16917 Jordi Ballester Muñoz Consultor independent àrea industrial Consultor
18125 Jordi Balsells Ceballos DIPUTACIÓ DE BARCELONA D.P. DISSENY I CONTRACTACIÓ. SERVEI D'ASSISTÈNCIA MUNICIPAL I SUPORT ESTRATÈGIC
17889 Maxime Banon PAL Robotics Business Analyst
16958 Enric Barba Ibañez CIRSA Asesor
18078 Joana Barbany Freixa Ajuntament de Sant Cugat Tinenta d'Alcaldia de Promoció Econòmia, Innovació i Govern Obert
18015 Jaume Barbany Mercadé ESTABANELL ENERGIA,SA ENGINYER TÈCNIC DE TELECOMUNICACIONS
17085 Josep Bardallo SVT Cloud Security Services Executive Manager
18148 Artur Bardera . .
17797 Xavier Barnet AEM Sistemas CEO
18187 Alex Barnet Arolas Ediciones Clariana periodista
17396 Rafael Barnola Rosell ETRA Director General
17898 Carmen Baró Telefónica Analista
17669 Maria Barragán Señora Talent Manager
18129 Joan Ramon Barrera CTecno Vice President
18201 Pau Bartrolí Claramunt Onda Cero Presentador
17576 Jordi Bastida Pau COEIC Membre Comissions
16915 Albert Batlle DIRECCIÓ GENERAL DE LA POLICIA Director General
17565 Gemma Batlle Ponce eurecat desenvolupament de negoci
17264 Oriol Bausà Peris Invinet - B2B Router CEO
17213 Osledy Bazó Freelance Developer
17659 Manuel Becerra Correos Telecom Delegat Territorial
17477 Asun Belda stamppa, s.l. Gerente
17909 Llorenç Bellvehi COMSA Industrial Director d'Operacions Nordest
17394 Carlos Belmonte tracktio Director
18049 Ariadna Belver Comin Grupo Pacifico Consultora Nuevos Proyectos
17754 Joan Benach Espasa Eurosenior Vocal
17858 Jesus Benedicto Cirujeda Atos Cap de Projecte
18066 Ignacio Beneyto penteo manager
17472 Larry Bensadon Doro Director General Doro España y Portugal
17469 Jordi Berenguer Sau UPC-EETAC Professor
17638 Juan Bernabeu Frias Universitat autonoma de barcelona Estudiante
17015 Xavier Berrozpe Vodafone Executiu Administracions Publiques
18131 Francesc Bert CTecno Presidente Consejo de Empresas
18080 Joan Mª Bertran Albet FHIOS SOCIO DIRECTOR
18154 Jordi Bigorra Vives Freelance ENGINEERING SERVICES DG
17450 Silvia Blanco Álvarez LITUM21 Directora Executiva
18192 Eduard Boada Bernabeu Qnecta Administrador
17122 Tomás Agustín Boetto Cao Grupo de Ayuda y Respuesta en Emergencias Responsable de Sistemas Informáticos
17944 Olga Bohera Gracia AIPET Presidenta
17951 Javier Bondia Talent Search People Director Nacional de Grandes Cuentas
17727 Miguel Borrego Del Rio Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiant
18061 Oriol Borrell Lacruz ORANGE ESPAGNE GESTOR GRANDES CUENTAS Y AAPP
17475 Joaquim Bosch Baron stamppa, s.l. socio director
17591 Jordi Bosch I Garcia BIC CONSULTORS PARTNER
17149 Sílvia Bosch Mallol Viewnext Cap de projecte
18168 Mònica Bosom Invinet Sistemes 2003, SL Suport
17167 Ricardo Bouzon bimyou ​Paseo Ferrocarriles Catalanes, 97-117, 1ª Planta 08940 Cornellà de Llobregat (Barcelona)
17712 Christian Brand ESCUELA UNIVERSITARIA FORMATIC BARCELONA ALUMNO
18203 Sergio Bravo Onda Cero Executiu comercial
17045 Carlos Briz Vodafone España SAU KAM Administracion Publica
17320 Antoni Brunet CELLNEX DIRECTOR ASUNTOS PUBLICOS Y CORPORATIVOS
18142 Joan Brunet I Mauri Fundació Bosch i Cardellach Director
17000 Javier Burguera T-Systems Chief Security Officer - Data Privacy Officer
17104 Eduard Busquets Oliu IBERMÁTICA, S.A. Gerent Comercial
17935 Joan Bussmann Bas prensa y comunicacion Gerente
17093 Albert Buxadé Herrera Vodafone Director General Catalunya i Aragó
17981 Xavier Buxeda Llado Fujitsu Director AREA nORDESTE
17568 Carlos Cabezas Unitronics Comercial
17823 Xavier Calvo Vergés CIMWORKS Director de desenvolupament de negoci
17720 Cristina Camacho Arboleda Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
17181 Cristina Camacho Romaguera UPC Enginyera
17864 Albino Campo NUMINTEC TELECOMUNICACIONES, S.L. Director General
17948 Marta Campos Aloy Xarxa Oberta de Catalunya Comercial
17060 Begona Canadas Alier Carver Advanced Systems Directora Comercial
17065 Alfred Cañadas Buxadé Ozona Director
18005 Joan Canal Borrego LODEMA NETWORKS, SLU Gerent
17278 Guillermo Canal Rozada kernel.partners soci director
16909 Josep Maria Cañellas EUROPEANSOL GERENT
17340 Sonia Carbona Masvoz.es responsable de comptes
17816 Judith Carrión Gómez Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
17416 Xavier Casajoana SECARTYS VOCAL
16918 Alícia Casals UPC Catedràtica
18216 Marti Casamajó everis soci
17653 Joan Casamajo Monclus CESVA Instruments Director
17997 Marc Casanovas ogilvy Barcelona Director de Comunicació
18190 Xavier Casanovas Onda Cero Presentador
17901 Elena Casany Castells BARCELONADOT Redactora / Directora Vida Sana
18124 Santi Casas Validated ID CEO
17920 Damià Casas I Pessaferrer Autònom Autònom
17896 Núria Casas Muñoz 8ALDIA PERIODISTA
17107 Antoni Casas Pujadas MITEL SPAIN Director Territorial
17105 Joan Carles Casas Sanchis SEAT, S.A. Autovia A2 KM 585 08760 Martorell
18113 Jose Luis Caso Sanz Economía Humana Administración
17124 Oscar Castañeda Ramiz Grupo de Ayuda y Respuesta en Emergencias DIRECTOR
17810 Emma Castejon Amengual ESCUELA UNIVERSITARIA FORMATIC BARCELONA ESTUDIANTE
17932 Jose Maria Castellano SocialGluten Director-Gerente
17010 Luis Castells Arcas SII Concatel Directo Desarrollo de Negocio
17868 Silvia Castellvi i2CAT Innovation Business Manager. Industry 4.0
17701 Victoria Castillo TbKids S.L. Directora
17471 Luis Castillo Doro Subdirector General Doro España y Portugal
16971 Joan Carles Castro Robles Capgemini Consulting Senior Consultant
16920 Joaquim Català CATALÀ RRHH Soci Fundador
16992 Judith Català Català HR- IT Search Socia
17061 Monica Catala Pratdesava CATALA HR-IT SEARCH SOCIA-CONSULTORA
16950 Ferran Caudet ECONOMIA HUMANA Director
17371 Ingrid Caus CTTI Assessoria Juridica
18044 Cesar Cendan Expocom SA Cap R&D
17784 Daniel Alejandro Cepeda García UAB - Escola d'Enginyeria Estudiante
17484 Montserrat Cereza ORANGE RELACIONS INSTITUCIONALS
18193 Gerard Cervelló Blueliv General Manager
18169 Gerard Cervelló Garcia Blueliv Director General
17952 Joan Cervera Martinez XARXA OBERTA DE CATALUNYA DIRECTOR GENERAL
17370 Olga Chichiercha CTTI àrea aprovisionament
18157 Jaime Cid ORACLE Digital & Cloud Presales Architect
17775 Jose María Ciervo Ruedas UPCnet Director General
17615 Alex Cifuentes iDISC Information Technologies, S.L. Business Development Manager
17862 Alexandre Cobo Tenor BANC SABADELL TECNIC
18035 Narcis Coll Canet BT Global Services Principal Sales Engineer
17150 Magí Collboni GEMATIC DIRECTOR
18016 Raül Colomer Bartolomé FHIOS Business Manager
17753 Joan Compte Corney Eurosenior Vocal
17249 Daniel Condeminas I Tejel Comunicació amb criteri Director
17263 Eduardo Conesa Repullés SOPRA STERIA Director sector AAPP
18138 Laia Corbella Amoros VIA Empresa Directora
18144 Bertrand Cordier Italtel Business Development
17281 Maria Cortes TERMCAT Comunicació digital
17076 Francesc Cortes Grau LEITAT Investigador senior robotica
17333 Carlos Cosials Ruiz Integral Innovations Experts ALM/IoT Senior Business Consultant
17017 Sergi Costa FHIOS GERENT
17482 Francis Costamagna ORANGE DIRECTOR OPERACIONES GGEE
17936 Jordi Costas Vilar COL·LEGI D'ENGINYERS TÈCNICS EN TOPOGRAFIA SECRETARI-TRESORER
17707 Victor Couso Pérez Robert Walters Holding Consultor eCommerce&Digital
17984 Tomas Crespo Bernal TCB Consultores Director
17555 Faustino Cuadrado Capitán MASS FACTORY URBAN ACCESSIBLE MOBILITY, S.L. CEO
17714 Alberto Cuesta URECA-Legal Soci/Director
17894 Pablo Cuesta Gonzalez Universidad autónoma de Barcelona Telecomunicaciones
18093 Carla Cuesta Reig TELEFONICA I + D Product Expert
16864 Margarida Cuscó Fernández COETTC Secretària de Direcció
17706 Raimon Dalmau Sistema d'Emergències Mèdiques CIO / CTO
17689 Lluís Dalmau Vives enginyer de telecomunicació enginyer de telecomunicació
17830 Joan Maria Dasquens Mateu BANC SABADELL DIRECTOR COL·LECTIUS PROFESSIONALS
16995 Juan Ignacio De Esteban Unify Communications SAU CAM
17395 Jesús De Las Fuentes Oriol E.G.O. Appliance Controls, S.L.U. Director General
17363 Alejandro De Oleza Palau Deloitte Manager
17562 Gonzalo De Oro-pulido Plaza RHOMBUS Global Consulting Director Comercial
16946 Melchor De Palau I Rovira LA CAIXA eCommerce Business Manager
18007 Jordi Del Río I González Generalitat de Catalunya Director general de MItjans de Comunicació
17256 Teresa Delàs Rad Icarium Strategic Consultant
17626 Gemma Deler Castro Applus CISO
17375 David Delgado Garcia Cast-Info Account Manager
17809 Valentina Delgado Hurtado ESCUELA UNIVERSITARIA FORMATIC BARCELONA ESTUDIANTE
17103 Jordi Desquens Palacios Transports Metropolitans de Barcelona Responsable de Canals Digitals i Innovació
17854 Pedro Diaz Endesa Responsable Innovacion
18053 Josep Maria Díaz Valera UAB Estudiante
17021 Carles Diego Mañosa Cellnex Telecom Cap Explotació Xarxes Inalàmbriques
16933 Mariola Dinarés QUEDEMONLINE.CAT Periodista, SMM i CEO
17703 Albert Domingo Melgosa NexTReT Conseller Delegat
16977 Albert Domingo Vilar Aggaros BD and PhD IT consultant
17038 Tomàs Domínguez Balcells Parc Sanitari Sant Joan de Déu Cap d'Operacions IT
17639 Sergio Dominguez Blanes UAB Estudiante
17271 Albert Donate Rohde&Schwarz España Sales Mgr. Divisió Broadcast i Media
17018 Luis Dones Macia DCODE SERVICES SOCIO
17746 Manuel Durán Ruiz Generalitat de Catalunya Docent
17670 Albert Egea Ballester Oracle Director
17668 Aleix Egea Novell Escola Solc Estudiant
17406 Loubna El Madi Azuz uab estudiant
17770 Eduard Elias I Vila personal personal
17915 Patricia Elizalde Nuñez MASS FACTORY DIRECTOR DE VENTAS
18011 Stefanie Endres SOC-Generalitat Llull 297
17885 Michael Steve Enriquez Espin Escola d'Enginyeria- UAB estudiant
17235 Luis Escobedo Jimenez Esplu Electrónica Director
18027 Cristobal Escoda Nae CEO
18105 Gabriel Espada Fondevila BT Global Services Estudiant
17933 Blanca Espina ACCIÖ Cap de dinamització del Programa d'Innovació
17359 Cristina Espinosa - Educació i TIC
17934 Beatriz Esquivel Jiménez APDCAT Consultora
17554 Miquel Estapé Valls Consorci AOC Subdirector
17744 David Esteban TECHFORCE Director General
17324 Joaquim Esteve IECISA Maneger
18164 Luis Estévez Diputació de Barcelona Enginyer en Informàtica.
16941 Hartmann Estruch CORPORACIÓ SANITÀRIA PARC TAULÍ Director Sistemes Informació
16978 Jose Antonio Exposito Altran Head of Media
17069 Alex Fabra I Rosillo everis Spain, s.l.u. Socio
16927 Francesc Fajula BANC SABADELL Chief of Digital Transformations and Innovation
17073 Guillem Fajula Tubau Fhios Consultoria Business Manager
17125 Eduard Falcó I Artieda Centre de Telecomunicacions Consultor
17002 Ricard Farré Gonzalez TECNOCOM Gerent Sector Public
18067 Josep Farré I Tarrés Neàpolis Director de Tecnologia
17791 Jordi Farrero Quintana BT GLOBAL SERVICES DIRECTOR VENTES
18155 Francesc Farres Pujol RO-BOTICA DIRECTOR GENERAL
16898 Marcos Faundez-zanuy Tecnocampus Director Escola Superior Politècnica del Tecnocampus
17807 Victor Fdez De La Reguera Skyline boats s.l C.E.O.
17686 Miquel Feliu Perez Cisco Business Development
18103 Carla Feniello Pereta Invinet Sistemes 2013 S.L Administrativa
17373 Montserrat Fernandez CTTI Assessoria Juridica
17716 Elena Fernandez Martinez ESCUELA UNIVERSITARIA FORMATIC BARCELONA ESTUDIANTE
18030 Jose Luis Fernandez Carrión Acuntia Comercial
17910 Enrique Fernández Díaz Torre de Collserola, S.A. Presidente
17718 Jordi Fernandez Fernandez Tandem Company Socio
18108 Roc Fernàndez I Badiella Generalitat de Catalunya Responsable de Continguts digitals
17627 Raul Fernandez Lumbreras Applus+ LGAI Business Development Manager
17777 Lluís Ferrer Consell de Treball Econòmic i Social de Catalunya Tècnic
18046 Meius Ferrés Fluvià Universitat de Girona gestora de comunicació digital
16919 Francesco Ferro PAL ROBOTICS Director General
17323 Ramon Figueras Carreras TECSIDEL Director de Divisió
16923 Albert Figueras Moreno BANC SABADELL Director Direcció Banca Particulars
17052 Jan Figuerola AHEAD TECHNOLOGY Dtor. General
17593 Sergi Figuerola i2cat Chief Technology and Innovation Officer
17611 Toni Fitó Baucells Marco Legal, Advocats & Economistes, SAP Soci Director
17835 Carles Flamerich I Castells Light Eyes, S.L. CEO
16988 Pedro Florenza Abadias CTecno Miembro comite asesor
17860 Xavier Fonollosa Localret President
17423 Rosa Maria Font CTTI Directora d'àrea de Solucions TIC
17279 Roger Font Ventura TICWIN CEO
18057 Jose Angel Fontalva Guerrero xarxa oberta responsable desplegament
16937 Ferran Forcada RCR FILMS Director General
18074 Marta Forn Productors Audiovisuals de Catalunya (www.pac.cat) Gestio
18089 Sandra Forn Films de l'Orient, sl Productora
16908 Jaume Fortuny Smart Knowledge Alliances CTO
17679 Marcel Fosalba Vela Olivia Sistemas, S.L. Director Marketing
17494 Daniel Franco Puntes Escola d'Enginyeria de la Universitat Autònoma de Barcelona Director
17721 Romina Fuentes Leiva Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
17677 Tomas Fulgueira Mayans Freelance Enginyer Telecomunicacions
17859 Xavier Furió Galí Localret Director General
17328 Ana Fuster Aguilera Deloitte Consulting S.L.U Directora
17805 Daniel Fuster I Foncillas AT LANGUAGE SOLUTIONS BDM
17796 Javier Galan Eurecat Av. Diagonal, 177
17635 Ramon Gallart Fernandez Estabanell Energia SA Responsable de Xarxes Intel.ligents
17116 Alex Gallego Lluert Serveis Telemàtics Director
17111 Sergi Galofre eMazing CEO
17989 Elena Gamiz Sanfeliu Mapp4All Administración
17871 Joaquim Gáñez Fernández Universitat Autònoma de Barcelona (UAB) Estudiant
18065 Oscar Ganuza Colt Technology Senior Manager
17644 Oriol Garangou Ganduxer Fundació Barça Veterans Responsable de comuniació
17355 Joaquin Garcia own Business Development
16993 Manel García Cast Info Director Unitat de Negoci
17147 Francisco Garcia I3E IT RESOURCES DIRECTOR GENERAL
16982 Fernando García COMSA Industrial Gerent de Negoci
17924 Maurici Garcia Brustenga Fhios IoT Business Manager
17283 Jose Antonio Garcia Busquets - -
18200 Juan Carlos García Camuñas Onda Cero Tècnic
18099 Joan Marc Garcia Ferrer British Telecom Enginyer Prevenda
18137 Pau Garcia Fuster VIA Empresa Redactor
17991 Adrian Garcia Garcia Caja de Ingenieros Jefe de Innovación
17725 David Garcia Gomez Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
17682 Juanjo Garcia Torilo Epson Corporate Account Manager
17676 Carlos Garcia Vilaro Colt Account Director
18050 Manuel García-izquierdo F. AVANADE Paseo del Club Deportivo, Pozuelo de Alarcon
17376 Santiago Garcia-tornel Hospital Sant Joan de Deu Pediatre Associat
16954 Antoni Garrell FUNDACIÓ PER A LA INDÚSTRIA Vicepresident
18156 Jaume Garreta Marín La Salle Professor
18107 Aleix Gasset Invinet Sistemes 2013 S.L Suport
18161 Xavier Gatius CESICAT Director General
17023 Mercè Gatnau Mercè Gatnau Auditora
17558 Marco Gay Contec Global Socio y Director comercial
17088 Roger Gibaja Gibernau Ajuntament de la Garriga Cap de sistemes d'informació i noves tecnologies
16960 Sergi Gil GRUPO BLC Director
18073 Diego Gil Araujo British Telecom Ingeniero de preventa
17845 Nuria Gil Martell Akuaba directora
17663 Marc Gil Paris UNIFY Director Territorial
17457 Jordi Gilabert Konodrac CEO
17879 Gerard Gilabert Zambrano UAB ESTUDIANTE
17700 Joan Carles Gimenez Alcober INDRA Gerent Ad. Públiques
18042 Isabel Gimenez Alvarez La Salle Technova Entrepreneurship Director
18181 Hermenegild Giménez I Riera Ajuntament de Barcelona Responsable de Sistemes de Telecomunicacions Gerència de Seguretat
18189 Antoni Gimenez Polo MG SANAV, S.L.L. ASSESSOR
17427 Meritxell Gimeno DRACO SYSTEMS GERENT
18096 Alberto Ramon Gimeno Iranzo TELEFONICA Catalunya Cap Projectes Especials Catalunya
17528 Benita Gimeno Rodriguez MUTUA INTERCOMARCAL ADJUNTA A DIRECCION
18222 Joan Ginard Just Films gerent
17096 Emili Giralt Guarro TELAPOLIS Director projectes
17490 Ignasi Giro Reig HONEST&SMILE FUNDADOR
18119 Antoni Giro Roca UPC Professor
17284 Carles Gomara Accio Gerent Innovacio
16994 Jose Luis Gomara Sanchez Infobarna Comercial
17226 Nuria Gomez Cambra de Comerç de Barcelona Serveis TIC
17914 Marius Albert Gomez T-SYSTEMS CLIENT ACCOUNT EXECUTIVE GENERALITAT DE CATALUNYA
18117 Pablo Gómez Donoso Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de Catalunya Tècnic Àrea Client
17687 Antonio Gomez Rocha CISCO SALES
17795 Nuria Gomez Rozas CAMBRA DE COMERÇ DE BARCELONA SERVEIS TIC
17622 Teresa Gomis De Barbarà URV Professora
16955 Lourdes González ILUNION Tecnologia i Accessibilitat Directora de Tecnologies Accessibles
17571 Iván González Seidor Director Desarrollo de Negocio - seidor digital
17875 Alexandre González Capel Cambra d'Emprenedors i Empresaris President
17357 Gabriel González Carrillo Fundación Esplai Responsable del área de e-inclusión
17130 Oscar González García OMEGA PERIPHERALS Direcció Div. Seguretat IT
17719 Ariadna Gonzalez Guerrero Escuela Universitaria Formatic Barcelona estudiante
17491 Isabel González Martín Diputació de Barcelona Técnico informática
17169 Daniel González Notario Bimyou Tècnic especialista
16989 Joan Carles González Santamaría iDISC Information Technol Gerente de Cuentas
17043 Ricard González Tejero ITAdvisory Partners Partner
16986 Marta González-peláez Marconta Comunicación Directora de Marconta Comunicació-n
18139 Mireia Gracia Aipet Soci
17097 Jordi Gracia Alonso Backbone Sistemas S.L.U Responsable Técnico
17949 Xavier Gracia Bosch XARXA OBERTA CATALUNYA ENGINYER PRE-VENDA COMERCIAL
17036 Eusebi Graners Murias Qualiteasy Internet Solutions President
18196 Ismael Granyó Orange Gerent GGCC Catalunya
17684 Josep Grau I Tomàs COMSA Industrial Dtor Comercial Àrea d'Internacional
18052 Carles Grau Lara Konsac Partner
18106 Marcos Grau Ponz Invinet Sistemes 2013 S.L Project Manager
17404 Xavier Grau Sabaté ONCE DELEGAT TERRITORIAL
17897 Antoni Graupera Garcia Tecnologias Aplicadas a la Información Sl Gerent
18121 Josep Grifol Guell Knox Media Hub Director Vendes & Marketing
17833 Josep Grinyo Llado SAPIENTIS, S.L. CEO
17189 Maria Guardans Cambo AdQualis Executive Search Barcelona General Manager
16926 Daneil Guasch UPC Director Càtedra Accessibilitat
17402 Eloi Guerrero Menéndez UAB Estudiant
17937 Brigitt Guerrero Moreira Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
17577 Eva Guijarro Provencio Localret Enginyera
17121 Joaquim Guilaniu Bou EACOM SA GERENT
17731 Jordi Guix Armengou Col·legi Oficial d'Enginyers Industrials de Catalunya Degà
17431 Andreu Guixà Brendola two scp Cavallers 22
18180 Mónica Gunther Onda Cero Presentadora i productora
17319 Llorenç Guzman CELLNEX DIRECCION INGENIERIA
18111 Maribel Guzmán Economía Humana Responsable de comunicación
17817 Mary Gyamfi ESCUELA UNIVERSITARIA FORMATIC BARCELONA ESTUDIANTE
17567 Ramon Hereter Salazar Ramon Hereter Consultoria estratègica
17705 Joan Herman Balaguer Connecta Group Director Tecnologíes de la Informació
17372 David Hernandez CTTI assessoria juridica
17274 Sebastian Hernandez Bimyou CEO
17906 Joan Hernandez Basora ATI (ASSOCIACIÓ DE TÈCNICS D' INFORMÀTICA) SECRETARI
16924 Jesús Hernández Galán FUNDACION ONCE Director Accesibilidad Universal e Innovació
17814 Tiare Hernandez Monasterio Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
16973 Antoni Hervás Escola Pia de Catalunya Responsable de Comunicació
17786 Sergi Hierro Serra PROFILE IT Account Manager
17642 Antonio Hilbert Frazzetta SECOT asesor
17086 Jordi Hinojosa Zaguirre Dinamon Internet CEO
17662 Josep-carles Homet ASTRO Servicios Inf. S.L. Director d'Operacions
17287 Jaume Homs Hewlett Packard 3DP Iberia Channel and Sales Manager
17090 Pere Homs Ferret Col·legi/Associació d'Enginyers Industrials de Catalunya Director General
17053 Ana María Huerta University of Wales y UdGi Profesora e Investigadora
18006 Victor Huerta UPC Responsable de Seguretat i Protecció de Dades
18025 Elvira Drl Pilar Huerta Moreno Consultora Padilla 264
16863 Nuria Hueso Salas COETTC Comunicació
17276 Joan Huguet Nae SL Manager
17760 Antonio Ibañez Alonso Instor Ingeniero
17916 Javier Iglesia Carrera PROFESIONAL INDEPENDIENTE CONSULTOR SEGURIDAD FÍSICA
18087 Agustín Iglesias Rubio TELEFONICA Catalunya Gerent Empreses Catalunya
17317 Javier Illanas CELLNEX DIRECTOR EXPLOTACION TERRITORIAL
16967 Jordi Ingerto . .
17581 Jordi Iparraguirre Col·legi d'Enginyeria Informàtica Vicedegà
17424 Antoni Iruela protoplay advisor
17068 Mercè Isern Gausí Reputacip digital Freelance
17311 Pilar Izquierdo CELLNEX COMERCIAL CATALUÑA
17968 Carles Izquierdo Cim3003 s,l,u, Ceo
18064 Jorge Jasso Curiel MdS Director asociado
18197 Diego Jerez Abertis Gerente
18167 Miguel Jiménez ILUNION Tecnología y Accesibilidad Director de Solucions BI i Infraestructura
17210 Sergio Jimenez Garcia CDmon Director Estrategia de Producto
17050 Joaquin Jimenez Godoy Cast Info.es Director
17945 Ignasi Jornet Salsas Talent Search People Account Manager
17579 Frederic José Gibernau CTTI Coordinador TIC
18102 Jordi Jove I Mestres AREAVISUAL PROJECT SLU DIRECTOR
17165 Lluís Just Anguera Consorci Localret Cap de l'Àrea de Coneixement i Tecnologia
17818 Jabou Kanteh Kamaso Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
17057 Carles E. Karsunke Eptisa TI Consultor
18051 Sai Kishor Kothakota UPC, Barcelona Master Student - Automatic Control and Robotics
16925 Eduard Laffitte BT GLOBAL SERVICES DTOR TERRITORIAL
17960 Diego Lahiguera Gonzalez Xarxa Oberta de Catalunya Key account manager
17289 Fèlix Lambea Armero Telefónica Comercial
17292 Román Lantarón Cuesta Feceminte President
17658 Luis Laresgoiti Phibo Pol. Ind. Mas d'en Cisa, 08181 Sentmenat
17115 Jordi Larre Gonzalez ENTER SYSTEMS II, S.L. BDM - PARTNER
17209 Encarna Leal FHIOS Directora
18062 Ricard Leal Altran Gerent
18151 Sergi Leon Jorba Comunycarse network consultant Project manager
16968 Xavier León Núñez Iberbanda, S.A.U. Director Territorial Catalunya i Llevant
18184 Albert Lesan Onda Cero Presentador
18088 Jordi Liarte Pérez TELEFONICA Catalunya Cal Vendes
16884 Moisès Lillo Tuxuera CTTI Director Àrea TIC Departament de Cultura
17867 Pedro Linares Díaz Associació d'Enginyers de Telecomunicació de Catalunya President
17322 Antoni Liria CELLNEX DIRECTOR COMERCIAL OPERADORES
17294 Pedro Lisbona Escalante DOXA INNOVA SMART CONSULTING PARTNER-DIRECTOR
17055 José Mª Llamas Bernabeu Enwesa Responsable Tecnología
17003 Montserrat Llamas Palacio AlaOeste CEO
18224 Francesc Llauradó FHIOS CONSULTORIA TECN. Gerent Unitat de Negoci
17059 Marc Llebaria Vodafone Executiu Sector Public
18177 Lluís Llimargas Pedrós COETTC Representant demarcació Girona
18100 Sergio Llinares Rodríguez Universidad Autónoma de Barcelona Estudiante
17693 Oscar Llobell Pagès INDRA Roc Boronat 133
18069 Miquel Llopart Penteo Manager
17605 Josep Llopart ddm Hopt + Schuler R&D
17443 Xavier Llopart Pérez universitat de barcelona catedràtic d'organització d'empreses
17051 Josep M Lluch Castellvi carver director
16905 Sandra Lomas Pena Departament de Salut Transformació Digital
18204 Germán López TCN GRUP Director General
18075 David Lopez FHIOS soci director
17303 Miquel Lopez Asens KUKA Robots IBERICA S.A. Directo Técnic
18146 Jordi Lopez I Benasat Barcelona Regional Director TIC
17929 Javier López Jiménez Microsoft Account Technology Strategist
17485 Sergi Lopez Junqueras Fundacio Futur Grup Senfo President
17592 Estrella Lopez Monje Telefonica Plaça Ernest Lluch i Martin
17996 Margarida López Romero Transports Metropolitans de Barcelona (TMB) Project Manager
18120 Roger Loppacher I Crehuet Consell de l'Audiovisual de Catalunya President
18071 Ana Lorente Telefónica S.A. Cap de Comunicació Corporativa
17247 Felipe Lozano T-Systems .
18143 Vicenç Lozano López FHIOS Service Manager
17616 Marc Lozano Moreno Marco Legal, Advcocts & Economistes Soci
18098 Fran Lucena Mir FIRA BARCELONA EXECUTIU
18054 Jorge Luna Rodriguez ALOOHA SOCI-MANAGING DIRECTOR
17369 Albert Lunar CTTI àrea aprovisionament
16922 Francesc Luque López Parc Taulí Director Econòmic i Serveis Generals
18178 Ricardo Alejandro Luque Ramirez Universidad Autónoma de Barcelona Estudiante
16936 Mercè Luz Arqué FUNDACION ONCE Cap. Dept. Cultura i Oci
17360 Lluis Madrid The GB Foods Network & Mobility Engineer
17269 Alberto Magallón Sábado Telefónica IT Security Auditor
17988 Jaume Maller Lafont telex s.a. director
17422 Laura Manso CTTI àrea solucions TIC
17922 Maite Manzanas Orange Gerente Territorial Catalunya
17979 Lluis Manzano Antoni EA3HKM director internacional
16910 Sergi Marcén I López CTTI - GENERALITAT DE CATALUNYA DIRECTOR D'ESTRATÈGIA I INNOVACIÓ
16940 Daniel Marco GENERALITAT DE CATALUNYA Director Estratègia SmartCat
18055 Alberto Marin Doxa Director
17761 Salvador Mariné Deltell Tsubes IT Manager
17726 Eric Marroco Alonso Escola Universitaria Formatic Barcelona Alumno
17738 Maria Marsal Robert Walters Holding Ninja Consultant eCommerce&Digital
17765 Joan Ramon Marsal Yúfera Institut Català de la Salut Organització i Procediments
18082 Jordi Marti COSTA Director
17047 Albert Martí Batera AMB Associates Director general
17203 Jordi Marti Costa ALTRIUM-Strategic collaboratio Director
17893 Xavi Martin Ilimit Comunicacions, S.L. soci
17400 Joan Manel Martín i2CAT Director Gerent
17077 Sergi Martin ABB Sales & Marketing Director
18198 Joan Manel Martín Almansa I2CAT Director General
17270 Carles Martin Badell CAC Assessor
17667 Jordi Martin Guart CIT UPC Rble. desenvolupament negoci
18188 Jose Antonio Martin Pelegrin MG SANAV, S.L.L. ASSESSOR
17613 Ferran Martínez Ramírez Consultor
17391 Pere Martinez Sinergia / Catei / ITechGrup President / CEO
17583 Albert Martínez Agustí Carver Advanced Systems, S.L. Director de Qualitat i Seguretat
18208 Jordi Martinez Aldea UNITRONICS KEY ACCOUNT MANAGER
17054 Jordi Martinez Aldea UNITRONICS KAM
17435 Antonio Martínez Alonso COETTC Consell Assessor
18000 Antonio Martinez Andreo TMB Dir. Innovació i Arquitectures
17429 Guillem Martinez De Arriba UAB Estudiant
17618 Carlos Martínez Fernández UAB Estudiante
17811 Berta Martínez Ferrera Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
18047 Sergio Martínez Hernandez Tecsens Director
16938 Alex Martinez Roig MOVISTAR PLUS Director de Contenidos
17992 Aurora Martos Padilla Escola d'enginyeria (UAB) Estudiante
17804 Julian Martos Silvente IEAISA Director
18195 Jordi Mas Cuixart Foot Analytics Interim Manager
16911 Artur Mas I Gavarró GENERALITAT DE CATALUNYA 129è president
17967 Jordi Masias AGTIC Conseller Delegat
17074 Ramon Masses Fhios Consultoria Business Manager
17031 Xavier Massons Gassol Accenture Managing Director
18083 Ramon Massons Llobet RM PRESS EDITION SL CEO
17774 Joan Matamala Cellnex Telecom Gestor de comptes
17421 Marcel Matencio CTTI àrea solucions TIC
17673 Alfons Mateu I Hosta Ajuntament de Sant cugat Enginyer
17857 Jordi Mauri Cardona Castle Languages Chief Brand Office
17940 Jordi Mauri Montané T-Systems Service Manager
18072 Mireia Maymí I Josa Telefónica comunicació Corporativa
17655 Sergi Mayol Ortí Universitat Autònoma de Barcelona Estudiant
17851 Julio Adrian Medina Caballero Universidad Autonoma de Barcelona Estudiante
17886 Eric Meier The Mail Company Relaciones Externas
17075 Marc Melillas Diputació de Barcelona Tècnic
18090 Carolina Mellado Troncoso TELEFONICA Catalunya KAM AAPP
17250 Ignasi Mena - Freelance
18153 Eduard Méndez López UAB Estudiante
17733 Manel Mendoza Flores Ajuntament de Barcelona- IMI Ingenyer Telecomunicacions
16969 Jesus Mendoza Jorge UOC Sales Manager
17661 Eugenia Menendez Rakosnik VASS Directora Catalunya
17313 Irene Merayo CELLNEX COMERCIAL CATALUÑA
17110 Ramon Merce Marty Dell Channel Development Manager
16934 Begoña Merino WWW.BEGONAMERINO.COM Periodista experta en tecnologia i relacions
17070 Edgar Meseguer Batlle Spark Iberica SAU Director de Desenvolupament
17829 Jaume Mestres Salvador BSabadell Director Col·lectius
18134 Jordi Meya CTecno Membre Consell Executiu
17365 Xavier Milà CTTI Director d'àrea aprovisionament
17624 Jordi Milla Mateos JMM Adv
17035 Ramon Miralles Autoritat Catalana de Protecció de Dades Coordinador Auditoria i Seguretat Informació
18114 Josep Maria Miranda Garuz ACEFAT, A.I.E. Gerent
17262 Conxita Miró Pla Comunicació amb criteri coordinadora de projectes
18085 Anna Miró Sabaté Diputació de Barcelona Tècnic Assessor
17660 Rafael Mocholi Ripoll Rest Forderest Director Associat
17964 Oscar Molina Nestle PM
17643 Silvia Molina Lacueva Agrupació Barça Jugadors Responsable Borsa de Treball
17553 Antonio José Molina Sieso Antonio J. Molina Propietari
17853 Piero Enzo Molina Villarreal uab estudiante
17822 Marc Moliner Soto Molismedia CEO
17503 Marta Mollà Institut Català del Sòl Processos / Sistemes Informació
17768 Gabriel Monreal Perez SUNQU CEO
16903 Joan Carles Montagut I Manyoses Consorci Mercat de les Flors Director de Seguretat
17288 Diego Montáñez Lean Focus Gerent
17478 Albert Monté Armenteros Tecnocampus professor
17106 Lourdes Montero Encinas TMB, Transports Metropolitans de Barcelona Responsable Comunicació Digital
17042 Elena Montolí Bernadas DIPUTACIÓ DE BARCELONA SUBDIRECTORA DE PLANIFICACIÓ I SERVEIS TIC
17782 F. Xavier Monzó Martínez ICA Director Catalunya
17362 Josep Francesc Moragrega Font Cap Cap
17685 Jose Antonio Morán Moreno UOC Director Màster en Enginyeria de Telecomunicació
18008 Josep Morell Miró JEM Conseller Delegat
18101 Elisabeth Moreno Ruiz Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
16965 Manuel José Moron Moron . .
17728 Joaquín Muñoz Cabrera Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
17239 Montserrat Muñoz Faus AN Connect Directora Comercial
18165 Joaquin Muñoz Rodriguez ONTIER Director Area Tecnologia i Propietat Intel·lectual
17240 Enric Muñoz Rovira AN Connect Director
17094 Xavier Narváez Cases Ajuntament de la Garriga Tècnic Informàtic
18220 Jordi Navarro Pérez Cleverdata COO
17009 Laurentiu Neamtu Neamtu La Salle URL Director Academico
16947 Josep Nebot ARBORIBUS Cofundador
17690 Jordi Negre Llompart Dantex Group Founder & CEO
18036 Joseph Negreira Salgado Techforce Director enginyeria
17354 Alfred Nesweda Masvoz CEO
17666 Marc Niella Vass Gerente comercial
17919 Francesc Noguera Puig ATI (ASSOCIACIÓ DE TÈCNICS D' INFORMÀTICA) VOCAL
17953 Antoni Noguero Grau AIPET Vocal Junta Directiva
16944 Joan Nogueroles AEROCLUB BARCELONA SABADELL President
17985 Xavier Núñez Balcells Epitech Spain Director
16999 Marc Núñez De Prado TRADNOOGIES Business Development Director
17903 Xavier Nuñez Martinez FUNDACIÓ IMANCORP GERENT
16928 Francesc Núñez Mosteo UOC Sociòleg i Professor Estudis Art i Humanitat
17056 Anabel Obeso ADQUALIS GENERAL MANAGER
18094 Pere Obrador TELEFONICA I + D Product Expert
17907 Miquel Obradors Melcior Associació Enginyers Industrials Catalunya President Comissió TIC
17071 Raul Olid Murciano SPARK IBERICA BDM Telecom
17561 David Oliva Lou Capgemini Director Negoci Application Services Catalunya
17410 Juan Olivan Marquina UAB Estudiant
17730 Josep Lluís Olivares Gimeno Fundación Ineval Representant
17680 Joan A. Olivares Obis Diputació de Barcelona Admiinistració digital
17114 Gemma Oliver Campins Telefónica Móviles Consultor MKT Estratègic
17014 Ramon Oliver Solà dimensalia soci director
18136 Jordi Oliveras Avaya Enginyer
17769 Alejandro Oller Ferrer-vidal SUNQU Sales Manager
18043 Eduard Oltra Orti Expocom SA CEO
17941 David Oncala Quero Talent Search People Key Account Manager
17654 Lluis Oncins Unired Comunicacions sl Soci
17702 Marc Oriol Alabern TELEFONICA Account Manager
17329 Pere Oroz Pardo ITc responsable seguretat tic
17109 Albert Ortas Serrano InterMèdia GdC Director General
17710 Anna Orti Albadalejo INDRA Gerent Administracions Públiques
18166 Luis Ortiz De Zevallos FUTBOL CLUB BARCELONA Director de l'Agrupació Barça Jugadors
17965 Jordi Ortiz Sedó Cellnex Telecom Negoci Internacional
17083 Jordi Ortuño Ribé Ajuntament de Barcelona - IMI Responsable TIC Sector Mobilitat i Infraestructures
18209 Meriem Ould Otmane Bekhti Ajuntament de Barcelona/Mapp4all Dinamitzador comercial
17709 Bernat Palacin Casasus Sopra Steria Director
17657 Ramon Palacio Leon Xponent Director
17225 Marc Palau Potau CDmon Director RRPP i Branding
18001 Lara Palenque Rodriguez Generalitat de Catalunya Protocol Cos de Mossos d´Esquadra
17327 Josep Palet I Pujol Deloitte Consulting S.L.U Socio
17277 Jordi Pallares PROMAX ELECTRONICA SL DTOR. CIAL
17300 Ramon Pallarès Sarri Cellnex Telecom Director Comercial Broadcast
17314 Oscar Pallarols CELLNEX DIRECTOR INNOVACION Y ESTRATEGIA DE PRODUCTO
18171 Sergio Paloma Garcés Mapp4All Empleado
16916 Xavier Panadero CESICAT Director Àrea Operacions
17049 Eliseu Panadés LAMBDA ANTENAS,S.L. Director Regional
18097 Vicente Pando Lancharro TELEFONICA Catalunya Director Operacions Mediterrani
17808 Elena Paquet Robles ESCUELA UNIVERSITARIA FORMATIC BARCELONA ESTUDIANTE
17578 Rosa Paradell i2cat Innovation Business Unit Manager
17310 Nuria Parés CELLNEX COMERCIAL CATALUÑA
17942 Anna Parés Rifà Col·legi de Politòlegs i Sociòlegs de Catalunya degana
17298 Cristóbal Parra Egea MINISTERIO DE INDUSTRIA, ENERGÍA Y TURISMO CAP PROVINCIAL INSPECCIÓ TELECOMUNICACIONS
17943 Victoria Parra Pedrero Nestlé Ecommerce & Digital Brand Manager NESCAFÉ Dolce Gusto
17963 Susana Pascual ACEFAT AIE Responsable de Millora Contínua i Sostenibilitat
16945 Joan Antonio Pastor Collado UOC Doctor Enginyer Informàtica
17412 Josep Maria Peiro Alemany Enginyer Industrial Consultor
17008 Joan Peramiquel I Pons Associació Radioaficionats de Catalunya -ARCAT- President
18079 Maria Jose Peraza ON Soluciones Socia
17737 Carlos Pereira TANCRA Systems S.L. Gerente
17464 Jordi Perera Miró Universitat Autònoma de Barcelona Estudiant
17356 Ana Pérez Arsys Account Manager
16913 Pedro Pablo Pérez ELEVEN PATHS CEO
17024 Xavier Perez Altran Business Development Manager
17863 Montse Pérez NUMINTEC TELECOMUNICACIONES, S.L. Adjunta Direccion
17302 Pancho Pérez Comercia Global Payments eCommerce Technical Presales Manager
17603 Roberto Pérez Blanco RPB Consulting CIO
18152 Miquel Angel Perez Lopez KIM Marketing Manager
16997 Ernest Pérez Mas Parlem president
17321 Jose Mª Perez Ruano CELLNEX DIRECTOR INFRAESTRUCTURAS
18126 Jordi Pericàs Torguet DIPUTACIÓ DE BARCELONA DIRECTOR DE SERVEIS DE TECNOLOGIES I SISTEMES CORPORATIUS
18212 Adolf Piñan Moreno Vanadys Solutions, S.L Director
18145 Fran Pinyol TRACKTIO.com Director / Co-founder
16962 Olga Piqueras Vodafone Specialist
16970 Jordi Planas Manzano Open Energy Institute Conseller
18091 Aleix Planas Pascual Fira de Barcelona-Bizbarcelona Director
18221 Raúl Plaza Sánchez UAB-Escola d'Enginyeria Estudiant
16904 Josep Pocurull Esclusa Ajuntament de granollers Director d'organització i serveis tecnològics
17821 Yelyzaveta Ponomarenko Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
18109 Lluis Pons Aguer ALTANETICA SL COO
17575 Manel Pons Martorell INNEVIS Socio Director
17908 Joan Pons Odena ATI (ASSOCIACIÓ DE TÈCNICS D' INFORMÀTICA) GERENT
17275 Josep Pont I Sans Fund. Jaume Perelló Vicepresident
17878 David Portes Garcia IPSUM EXPERT Soci Director
18141 Jesus Poveda VASS Gerente Sector Público
17723 Judith Prat Puig Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
17016 Montse Prats Freelance Consultora Big Data Màrqueting
18110 David Puentes Jurado CTTI Director àrea Relacions Instiucionals
17664 Montse Puertas Dept. Ensenyament Professora Graus TIC
17704 Pere Pujadas Llorens Best Audit Consulting, SL Soci Director
17969 Maria Lluïsa Pujol Canals Fundació Aula de Cinema Col·lecció Josep M. Queraltó Directora
17831 Albert Pujol-xicoy Lluis Banc Sabadell Director de Col.lectius Professionals
16939 Ferran Puntí García KERAD GAMES Cofundador amb Gerard Piqué i Strategic Partnership Director
17983 David Quintana Pantoja Escorça Projectes sl Grandes clientes
17820 Carmen Karina Quispe Huallpa Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
17648 David Rabanaque Rodriguez UAB Estudiant
16949 Josep Maria Rabés ORANGE Director Territorial Tecnologia i Xarxes
17582 Carme Rafecas Peace Meetings Fundadora
17640 Carles Ramírez InverTIM Soci
17715 Alba Ramírez Fernández Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
17837 Miguel Ramírez Martín Light Eyes, S.L. CIO
18123 Lluis Ramírez Pierna DIPUTACIÓ DE BARCELONA CAP DEL SERVEI D'ASSISTÈNCIA MUNICIPAL I SUPORT ESTRATÈGIC
17672 Silvia Ramón-cortés Montaner ICL Iberia Directora de Comunicació
17080 Toni Ramos Runio Connectis Account Manager
17780 Daniel Raya Demidoff ATI (ASSOCIACIÓ DE TÈCNICS D' INFORMÀTICA) Àvila 48-80 3 planta L9
17019 Francisco Recacha mySelf Director General
16961 Max Reig Roig IBM DevOp
17188 Anna Relats Puertas Fhios Account Manager sector Gran Consum i Retail
18112 Antoni Rendé Vidal Doctodata SL Director
17732 Jordi Renom Sotorra Associació d'Enginyers Industrials de Catalunya President
18183 Ferran Resina Mossos d’Esquadra Unitat Central de Proximitat i Atenció al Ciutadà
17781 Miquel Rey Castilla Eurecat Director General de Negoci
17758 Juan Carlos Riba Farrés Agrupa Asesores Director General
18163 Jordi Ribatallada ABB Responsable de Negoci de Noves Aplicacions
17295 Josep M. Ribes I Bonet La Salle - URL CIO
17456 Joan Enric Ricart Costa IESE Business School Professor
17954 Jordi Rich Ferré AIPET Redactor
17368 Sebastià Riera CTTI àrea aprovsionament
18014 Eduard Riera I Roura Estabanell Energia SA Enginyer telecomunicacions
18017 Jordi Riera Molina NexTReT, SL Soci Director
17729 Fèlix Riera Parcerisas la Salle Campus Barcelona-URL Cap de Gabinet de Direcció General
17473 Karina Riera Roura Mobile World Capital Business Development Manager
17497 Bernat Rigau Rigau T-Systems Iberia Head Of Service Derlivery Manager Generalitat
17037 Toni Rios Rabaneda Econocom Senior Account Manager
16952 Oriol Rius NEXIONA CTO
18202 Francesc Robert Onda Cero Director
17938 Carles Roca Torres Talent Search People Account Manager
16983 Alvaro Rocabayera MSS Director
17671 Alfred Rocha ARTSYS TELECOM, SL Director
17995 Teresa Rodeja Mora ECONOMIA HUMANA CO-FUNDADORA
17374 Antonio Rodríguez Arenas AMITS President
17815 Gabriela Rodriguez Ballesteros Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
18095 Javier Rodríguez Bausa TELEFONICA Catalunya Gerent Empreses Mediterrani
18214 Alejandro Rodriguez Cáceres Deloitte Director Consultoría Sector Público
17496 Rosa Rodríguez Curto T-Systems Iberia Head of Sales and Service Generalitat
17405 Silvia Rodriguez De La Gándara ONCE SECRETÀRIA DE DIRECCIÓ
17990 Natalia Rodriguez Gomez UAB Enginyeria Estudiant
18115 Raquel Rodríguez Jerez FHIOS SMART KNOWLEDGE Account Executive - Digital Marketing
17665 Jordi Rodriguez Mauri Davinci Soci Director
17415 Josep Rof Buxó SECARTYS PRESIDENT
17891 Jordi Roig De Zárate MASS Factory CRTO
17819 Mario Romanillo De La Fuente Escuela Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
17621 Josep Romero Garcia appintelligent consultor
17380 José Manuel Romero Rodriguez NICHOLSON EXECUTIVE Director General
17238 Diego Roncal V2S Business developer
18058 Xavier Rosell Rosell Tecnocom Responsable desenvolupament de negoci
17776 Alexandre Rostoll Blanco Generalitat de Catalunya Consultor TIC
17788 Xavier Rovira Fernández EVERIS Soci
17306 Marta Rubi CELLNEX DIRECCIÓN TERRITORIO
18219 Enric Rubio EUREKA CIO
17058 Joan Rubio Fernández FIT Solutions Soci Director
18176 Alejandro Rubio Fontcuberta Aire Networks Dirección Territorial Noreste
17586 Llorenç Rubió I Rodríguez Telefónica Desenvolupament negoci AAPP
17095 Jordi Rueda Giné KSMK Innovative Soci director
17763 Jacqueline Ruiz MANATIS GERENCIA
17766 Domingo Ruiz Estopiñán ADTEL SISTEMAS DE TELECOMUNICACIÓN CEO
17656 Javier Ruiz Garrido UAB Estudiante
17301 Noelia Ruiz Santacana Comercia Global Payments Ecommerce Sales Channel Manager
18059 Immaculada Ruiz Vela CTTI Service Manager
17755 Jordi Ruppmann RACC CIO
17081 Victor Sabater Baygual ESADECREAPOLIS Responsable del Club d'Innovació
17438 Sergi Sabater Musach UAB Estudiant
17632 Ramon Saborit Vila AUTONOM LLIURE EXERCENT
17168 Yuli Sáenz Tavera Bimyou.es Paseo Ferrocarriles Catalanes, 97-117, 1ª Planta 08940 Cornellà de Llobregat (Barcelona)
17030 Miquel Saez Marin Vodafone España SAU Gestor comercial
17713 Anna Sagrera Codina Escuela Universitaria Formatic Barcelona Alumna
17419 Maite Sainz CTTI àrea solucions TIC
17717 Montserrat Sala URECA-Legal Consultora Legal IP&IT
17785 Jordi Sala PROFILE KAM
16914 Ruth Sala LEGAL CONSULTORS Advocada
18070 Javier Sala Penteo Director
18092 Oscar Sala Morice TELEFONICA Catalunya KAM Generalitat de Catalunya
17315 Ramon Salat CELLNEX DIRECTOR BROADCAST Y REDES INALÁMBRICAS
17120 Alexandre Saldes Barbera PAL ROBOTICS SL KAM
18077 Josuè Sallent CTTI - GENERALITAT DE CATALUNYA DIRECTOR ESTRATÈGIA I INNOVACIÓ
17861 Carles Salvadó Usach Genralitat de Catalunya Cap del Servei de Telecomunicacions
17927 Enric Salvador Molias PARTICULAR Ingenier telecomunicacions
18185 Sergi Sampedro Onda Cero Producció
17970 Jordi Sánchez Bonet Fundació Aula de Cinema Col·lecció Josep M. Queraltó Vicepresident
17574 Santiago Sanchez Devesa The eTailers Director General
18147 Genis Sanchez Gomez VIAVI Solutions Wireless Marketing Manager
17005 Joana Sánchez Morillo Vodafone Directora Comercial de Govern i sector Públic a Catalunya i Aragó
17304 Fernando Sanchez Rodriguez KUKA Robots IBERICA S:A: CEO
17011 Jose Luis Sancho ARSYS INTERNET SA Account Manager
18149 Xavier Sancliment Casadejus Peakway, SL CEO
17722 Florgale Sanidad Pada ESCUELA UNIVERSITARIA FORMATIC BARCELONA ESTUDIANTE
16929 Manel Sanromà I Lucía Consorci Administració Oberta de Catalunya (Consorci AOC) director gerent
17902 Alexandre Santacana Casas Fama Systems Director comercial
16979 Carles Santamaria Foro Colaboración Público Privada RR.II
17872 Eugènia Santamaría Pérez Universitat Oberta de Catalunya Sots-directora Estudis Informàtica, Multimèdia i Telecomunicació
17921 Ricard Santiago Telecoms Project Manager
16912 Enrique Santiago TELEFONICA Catalunya Director Administracions Públiques i Empreses
18206 Víctor Santiago López UAB Estudiante
18060 Ramon Santocildes Castañon Colt Technology Business Division Director
17033 Alex Santos ALTRAN Gerent Sector Públic
18205 Sonia Santos Domingo Almirall Project Manager
17931 Albert Sanz López Orange Manager Operaciones M2M-NFC
17783 Marta Sardà Maneu L'Econòmic / El Punt Avui redactora
17026 Esther Sardans ESS Comunicació Directora
17832 Josep Manuel Sàrria Pérez Consorci Localret Responsable Comunicació
17361 Francisco Sarrias Pedemonte Marina Tel and Data SL Socio Director
17098 Mariano Manuel Sarriera Socías Unio de radioaficionats de Catalunya Soci
17950 Miquel Sarries Griño AIPET Secretari
17631 Xavier Sastre Guillamon Eurecat Business Development Manager
17481 Olivier Sauterey ORANGE DIRECTOR EXPERIENCIA CLIENTE
17623 Ignasi Sayol I Santamaria PIMEC President Sectorial Logística
17257 Pepa Sedo Sanroma Eurecat Directora Unitat Ròbotica i Automatització
17474 Xavier Sellarès Faixat Cercle Tecnològic de Catalunya Gerent
17032 Josep-maria Selles I Mestres La Salle Technova Senior Mentor
17318 Josep Serra CELLNEX DIRECTOR TRANSMISION Y TELECONTROL
17118 Antoni Serra Inet Director general
17447 Teresa Serra I Majem TESEM Directora General
17119 Marta Serrabou Guillot Alcatel-Lucent Enterprise KAM Administració Pública Llevant
16987 Maria Serrano Basterra Schneider Electric Directora Field Marketing Zona Ibérica
18081 Manuel Serrano Fuentes FHIOS CEO
17801 Albert Sierra Cambra de Comerç de Barcelona Project Manager IT
18174 Dimitri Sierra Koltomov Altanetica Director Expansión
17064 Isabel Sierra Navarro Civitas Innovs Directora
17588 Elba Siles Aiguesvives Telefonica Executiu de Comptes
17855 Enric Sirera ULTRASION, S.L. Director General
17876 Albert Sirera Martin DELTA DORE S.A TECNIC COMERCIAL DOMOTICA
17580 Albert Sitja Bartrina CTTC Director IPR & Corporate Development
17012 José Miguel Solans Nerín Schneider Electric España Director Busieness Development
17112 Marc Soldevila ESADECREAPOLIS Retail Project Manager
18013 Antoni Solé Boada UB Director área de Tecnologías de la información
17305 Joan Solé Subiela Professional Enginyer
17079 Erika Soler Palacín Ozona Account Manager
17127 Carles Soler Puig Casiopea Robotics Director
18159 Daniel Solis BLUELIV CEO i fundador
17325 Joaquim Solsona Esteve IECISA Maneger
16980 David Solsona Font ITsHappy CEO
17072 Josep Lluis Soria Grau WILLIAMS & SORIA CONSULTORES, S.L. SOCI DIRECTOR
18150 Cesar Soto Dengra cohisa conthidra Grpo Janz director
17515 Juan Ignacio Soto Valle Federació de Municipis de Catalunya Secretari General
18010 Arnau Soy Massoni SOC, Generalitat de Catalunya Assessor EURES
17330 Antoni Subirana Unisys Sales Executive
16981 Jaume Subiràs I Pugibet Ajuntament de Barcelona Business Analyst
18031 Jaume Sunet Espinar Iecisa Director de comptes
17806 Joan Tarafa Ros MICROGESTIO DIRECTOR GENERAL
17918 Xavier Tarrés Chamorro Firmaprofesional, SA Director General
17113 Josep M Tarrida Capdevila privat privat
18199 Robert Tatay Onda Cero Tècnic
17585 Miquel Teixidor Castey Genaker CEO
18034 Miguel Angel Tellez Camino Italtel S.A. Deputy General Director
18218 Sergi Teruel Prieto UAB Estudiante
18029 Rodolfo Tesone Mendizabal ENATIC (Asociación de la Abogacía Digital) Presidente
17101 Joan Mª Tintoré Belil Enfin SA CEO
17762 Alejandro Tirado Rios Universitat Autònoma de Barcelona Estudiant
17711 Jordi Toboso Magrans Jones Lang Lasalle Conseller
17001 Olga Tomàs Huerva Agència Tributària de Catalunya Coordinadora territorial d’oficines de gestió tributària
17006 Ivan Tomàs Llagostera VODAFONE ESPAÑA, SAU KAM ADMINISTRACIONS PUBLIQUES
16942 Josep M. Tormos INSTITUT GUTTMANN Coordinador de Recerca
18037 Carles Toronjo I Manyé ITALTEL, S.A. Account Manager
16935 Xavier Torra EURECAT President
17610 Josep M. Torrents UPC pdi
17865 Jose Maria Torres Garcia NUMINTEC TELECOMUNICACIONES, S.L. President Executiu
17846 Alfonso Torres Mayoral Peri Computer Systems Gerent
17840 Cristina Torres Rosal Consorci Localret Enginyera
16906 Daniel Torres Tomas DGTel - Mº Industria Responsable Comprovació emissions radiolèctriques
17980 Jordi Tortosa Xarxa Oberta de Catalunya Director d'Operacions
17293 Antoni Trallero I Andreu Feceminte Assessor de presidència
17724 Rosa Trias Gonzalez Escola Universitaria Formatic Barcelona Estudiante
18118 Xavier Tricas Costa DIPUTACIÓ DE BARCELONA RESPONSABLE D'INFRAESTRUCTURES. SERVEI ASSIST.MUNICIPAL I SUPORT ESTRATÈGIC
17331 Guillermo Trigueros Fernandez Informatica El Corte Inglés, S.A Account Manager
17282 Francesc Triola TriCOM Fundador
18210 Marc Tubau NUMINTEC TELECOMUNICACIONES, S.L. IT Sales Specialist
16976 José Antonio Ufano Ribadulla PUE Director General
17998 Jordi Urbea I Castells Ogilvy Barcelona Director General
17025 Antonio Valcárcel Domínguez Asociación Tubal Presidente
17358 José Manuel Valdés César bb2b Soci-Director
18130 Laura Valdivia DOXAIS ICT Consultant | Smart Cities
17939 Anna Valdivia Sanz Talent Search People Recruitment Manager
18158 Eduardo Valencia ECG Eventos General Manager
17982 David Valero Compte Ricoh España Director Comercial Grans Comptes
17771 Rosa Vallcaneras Jiménez Transports Metropolitans de Barcelona Responsable de la Unitat Jurídica
18019 Ricard Vallespi Cambra de comerç de Barcelona Responsable de projectes
17890 Marc Vallribera Ros MASS Factory Quality Assurance
17594 Sisco Vallverdú Bayés UNIVERSITAT POLITÈCNICA DE CATALUNYA Vicerector d'Estudiants
18162 Héctor Vázquez PAGEGROUP Senior Manager Tecnologia
16985 Victor Vazquez Vila Cisco Collaboration Architect
17407 Sergio Vega Casas Orange KAM
17273 Ricard Veiga Rivero Xkelet EasyLife S.L. CTO
17044 Loic Vene Club567 Director
17309 Josep Ventosa CELLNEX DIRECTOR NEGOCIO ESPAÑA
17483 Victor Vera Vinardell ORANGE DIRECTOR TERRTORIAL VENDA GGCC
17641 Joan Verdaguer Codina Inst. Menendez y Pelayo Cap Dept. Tecnologia
17767 Ruth Vergel Lizarán SUNQU SALES DIRECTOR
17977 Xavier Vigue INNEVIS CEO
17569 Artur Vila No No
16963 Josep Maria Vila I Vila T-Systems Gerent de comptes àmbit Salut & Social
17966 Roger Viladecans Andreu Vitelsa Delegat Barcelona
17947 Carles Viladecans Riera Xarxa Oberta de Catalunya Responsable Comercial
17495 Judith Viladomat Puiggròs PAL Robotics Comunicacions
18135 Ricard Vilata Salvanera Avaya Director Comercial
16966 Andreu Villanueva Mangas Generalitat de Catalunya. Departament de Justícia Equip de Comunicació
17813 Alba Villar Braña Escuela Universitaria Formatic Barcelona ESTUDIANTE
17852 Jordi Villen Marseral Gestor de comptes
17480 Carlos Vivas pal robotics business manager
17971 Carles Vivas Morte PIMEC JUnta Directiva
17843 Alan Wagner RefundAir CEO
17880 Conor Wilkinson AutomationBCN Co-Founder
18086 Mariano Yagüez Insa TELEFONICA Catalunya Director AAPP
17367 Robert Yelamos CTTI àrea provisionament
17847 Mario Yélamos Rebolledo Informática El Corte Inglés Regional Manager
17564 Elsa Yenes Adern Unitronics Comercial
17244 Angel Zaballos ALTRAN Business Manager
16948 David Zanoletty FUNDACION ONCE Cap Dept. Tecnologia Accessible